Kondensator; EEUFC1H470; Panasonic; 47uF; 50V
Kondensator; niskoimpedancyjny; elektrolityczny; EEUFC1H470; 47uF; 50V; FC; fi 6,3x11,2mm; 2,5mm; przewlekany (THT); luzem; Panasonic; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 43106
Nr katalogowy: 43106
Stan: 246 szt.
Ilość minimalna: 2
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+1,38
Oryginalny symbol producentaEEUFC1H470
Pojemność47uF
Napięcie pracy kondensatora50V
Seria kondensatoraFC
Tolerancja20%
Rodzaj obudowyfi 6,3x11,2mm
Raster wyprowadzeń2,5mm
Montaż elektrycznyprzewlekany (THT)
Rodzaj opakowanialuzem
Temperatura pracy-55...+105°C
Impedancja600mOhm