Kondensator; EEUFC1E470; Panasonic; 47uF; 25V
Kondensator; elektrolityczny; niskoimpedancyjny; EEUFC1E470; 47uF; 25V; FC; fi 5x11mm; 2mm; przewlekany (THT); luzem; Panasonic; RoHS Nr kat.: 43114 Nr katalogowy: 43114 Ilość minimalna: 2 Wielokrotność: 1
| Oryginalny symbol producenta | EEUFC1E470 |
| Pojemność | 47uF |
| Napięcie pracy kondensatora | 25V |
| Seria kondensatora | FC |
| Tolerancja | 25% |
| Rodzaj obudowy | fi 5x11mm |
| Raster wyprowadzeń | 2mm |
| Montaż elektryczny | przewlekany (THT) |
| Rodzaj opakowania | luzem |
| Temperatura pracy | -55...+105°C |
| Impedancja | 800mOhm |