Kondensator; EEUFC1H222; Panasonic; 2200uF; 50V
Kondensator; elektrolityczny; niskoimpedancyjny; EEUFC1H222; 2200uF; 50V; FC; fi 18x35,5mm; 7,5mm; przewlekany (THT); luzem; Panasonic; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 42995
Nr katalogowy: 42995
Stan: 32 szt.
Ilość minimalna: 1
Oryginalny symbol producentaEEUFC1H222
Pojemność2200uF
Napięcie pracy kondensatora50V
Seria kondensatoraFC
Tolerancja20%
Rodzaj obudowyfi 18x35,5mm
Raster wyprowadzeń7,5mm
Montaż elektrycznyprzewlekany (THT)
Rodzaj opakowanialuzem
Temperatura pracy-55...+105°C
Impedancja23mOhm