Kondensator; EEUFC1A471; Panasonic; 470uF; 10V
Kondensator; niskoimpedancyjny; elektrolityczny; EEUFC1A471; 470uF; 10V; FC; fi 8x11,5mm; 3,5mm; przewlekany (THT); luzem; Panasonic; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 43118
Nr katalogowy: 43118
Stan: 89 szt.
Ilość minimalna: 2
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+1,44
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaKondensator
Typ kondensatoraelektrolityczny; niskoimpedancyjny
Oryginalny symbol producentaEEUFC1A471
Pojemność470uF
Napięcie pracy kondensatora10V
Seria kondensatoraFC
Tolerancja25%
Rodzaj obudowyfi 8x11,5mm
Raster wyprowadzeń3,5mm
Montaż elektrycznyprzewlekany (THT)
Rodzaj opakowanialuzem
Temperatura pracy-55...+105°C
Impedancja117mOhm