Kondensator; EEUFC1J101L; Panasonic; 100uF; 63V
Kondensator; elektrolityczny; niskoimpedancyjny; EEUFC1J101L; 100uF; 63V; FC; fi 8x15mm; 3,5mm; przewlekany (THT); luzem; Panasonic; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 43116
Nr katalogowy: 43116
Stan: 284 szt.
Ilość minimalna: 2
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+1,95
Oryginalny symbol producentaEEUFC1J101L
Pojemność100uF
Napięcie pracy kondensatora63V
Seria kondensatoraFC
Tolerancja25%
Rodzaj obudowyfi 8x15mm
Raster wyprowadzeń3,5mm
Montaż elektrycznyprzewlekany (THT)
Rodzaj opakowanialuzem
Temperatura pracy-55...+105°C
Impedancja230mOhm