Kondensator; EEUFC1J470; Panasonic; 47uF; 63V
Kondensator; elektrolityczny; niskoimpedancyjny; EEUFC1J470; 47uF; 63V; FC; fi 8x11,5mm; 3,5mm; przewlekany (THT); luzem; Panasonic; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 42986
Nr katalogowy: 42986
Stan: 243 szt.
Ilość minimalna: 3
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
3+1,45
Oryginalny symbol producentaEEUFC1J470
Pojemność47uF
Napięcie pracy kondensatora63V
Seria kondensatoraFC
Tolerancja20%
Rodzaj obudowyfi 8x11,5mm
Raster wyprowadzeń3,5mm
Montaż elektrycznyprzewlekany (THT)
Rodzaj opakowanialuzem
Temperatura pracy-55...+105°C
Impedancja0,34Ohm